TDK-Lambda SWS300-36 Switching Power Supply 36V 8.7A 300W
Purchase Information
Shipping calculated at checkout.
(Please reference this SKU number when making inquiries.)
sku: 284671
    • 36V 8.7A DC output
    • Input: 100-240VAC 4.4A 50/60Hz