Taiyo 70H-8 1FA32BB370-AB-L Double Act. Hydraulic Cylinder 32mmBore 370mm Stroke
Purchase Information
Shipping calculated at checkout.
(Please reference this SKU number when making inquiries.)
sku: 268039
    • Bore: 32mm
    • Stroke: 370mm
    • Rod Diameter: 18mm