SMC MXS16-50A Double Action Guided Cylinder 16mm Stroke 35mm Stroke
Purchase Information
Shipping calculated at checkout.
(Please reference this SKU number when making inquiries.)
SKU: 245341
    • Bore: 16mm
    • Stroke: 35mm
    • Rod Diameter: 8mm
    • Ports: 2
    • Action: Double
    • Max Pressure: 0.7MPa