SMC CHDAF40-35-69L-X Hydraulic Cylinder 40mm Bore 35mm Stroke W/ Sensors
Purchase Information
Shipping calculated at checkout.
(Please reference this SKU number when making inquiries.)
SKU: 239653
    • Bore: 40mm
    • Stroke: 35mm
    • Rod Diameter: 18mm