SMC CDQ2B63-100DCM-A23L 63mm Bore 100mm Stroke Double Acting Air Cylinder
Purchase Information
Shipping calculated at checkout.
(Please reference this SKU number when making inquiries.)
sku: 292274
    • Bore: 63mm
    • Stroke: 100mm
    • Rod Diameter: 20mm
    • Rod End Type: M18x1.5
    • Ports: 1/4" NPT
    • Mounting Style: Body
    • Action: Double
    • Envelope Pressure: 1.0MPa