Parker 40 CTMPRLRS14MC-50.00 Rod Lock Pneumatic Cylinder 40mm Bore 50mm Stroke
Purchase Information
Shipping calculated at checkout.
  • Bore: 40mm
  • Stroke: 50mm
  • Rod Diameter: 16mm
  • Rod End Type: Male Threaded 12mm