Mitsubishi PM100CSA060 Intelligent Power Module 100A 600V 3Ph
Purchase Information
Shipping calculated at checkout.
(Please reference this SKU number when making inquiries.)
sku: 283887
    • 100A, 600V power module
    • 3-phase converter/inverter with brake
    • Shows normal signs of usage
SKU 283887
Weight 1.5 lb
Brand Mitsubishi
Model PM100CSA060
MPN N/A
Condition Used
Country of Manufacture Japan
Warehouse Storage Location S2034
Items in Lot 1
18 in stock