Hoffman A-30AB2608LP 30x25x8" Electrical Enclosure W/Backplate & 30A Disconnect
Purchase Information
Shipping calculated at checkout.
(Please reference this SKU number when making inquiries.)
SKU: 219423
    • Size (Height x Width x Depth): 30" x 25-1/2" x 8"
    • Nema Type: 12,13
    • Door Type: Hinged
    • Mounting Style: Wall Mount
    • Back Plate: Included
    • Knockout Holes - Round: 26 7/8" 1" 1-1/16"