General Electric CR2790E100H32 10A 2-Pole 2-Throw Control Relay 32VDC NEW
Purchase Information
Shipping calculated at checkout.
(Please reference this SKU number when making inquiries.)
sku: 284624
    • Unused item in the original box
    • 10A contact rating
    • 2-pole 2-throw configuration
    • 32V DC operation
    • 600V max rating